top
logo

Stypendia dla uczniów

Współpraca z partnerami

Hospicjum w Policach


Strona Główna 2012 Budowa międzygminnego schroniska dla psów i kotów w Dobrej Schronisko dla psów i kotów w Dobrej - na placu budowy!
Schronisko dla psów i kotów w Dobrej - na placu budowy! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 stycznia 2013 15:26

Wkrótce minie 10 miesięcy od rozpoczęcia prac przy budowie międzygminnego schroniska dla psów i kotów w Dobrej. Inwestycja jest finansowana przez gminy: Nowe Warpno, Kołbaskowo, Police i Dobra.

Wykonawcą prac jest Firma Budowlano-Usługowa „Kwadra” Waldemar Kapella z siedzibą w Szczecinie.

Zakończone zostały prace zewnętrzne przy budowie budynku socjalnego, w którym znajdzie się m.in. specjalna świetlica dla około 30 osób, w której prowadzona będzie działalność edukacyjna dla mieszkańców. W budynku znajdować się będzie również mała lecznica dla zwierząt przebywających w schronisku oraz część administracyjna.

Niemal gotowe są również trzy budynki z boksami, w których w przyszłości przebywać będą zwierzęta. Budynki te posiadają kształt cylindryczny – w każdym z nich znajdować się będą boksy z wybiegami dla ok. 45 psów. Zakończyły się również prace związane z budowa drogi dojazdowej do schroniska.

Łączna powierzchnia zabudowy schroniska wyniesie ponad 2000 metrów kwadratowych. Koszt inwestycji wyniesie około 3.580.000 zł.

 

 

Filmy promocyjne

Wybory Prezydenta RP

Ankieta LGD

System informacji

DZIENNIK
USTAW
MONITOR
POLSKI

Statystki odwiedzin

Dziś1787
Wczoraj3022
Tydzień19708
Wszystkie2307837

Goście Online

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

bottom

Stworzone dzięki Joomla, Copyright Urząd Gminy Dobra.