Już niebawem zatwierdzona zostanie koncepcja oczekiwanej i jakże ważnej dla mieszkańców inwestycji  - rozbudowy Publicznej Szkoły Podstawowej im. K.I. Gałczyńskiego w Dobrej, przy ul. Poziomkowej 5. Cieszy mnie fakt, iż sukcesywnie poszerzamy istniejącą bazę oświatową, tak aby nasi najmłodsi mieszkańcy mogli uczyć się w komfortowych warunkach.

Po naniesieniu drobnych poprawek do przedstawionej koncepcji przez Pracownię architektoniczną DBA, z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim rozpoczęty zostanie kolejny etap realizacji inwestycji - przystąpienie do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Ten etap winien zakończyć się w terminie 290 dni kalendarzowych od dnia zatwierdzenia i przekazania koncepcji.

 

Aby zapoznać Państwa z planowaną rozbudową przedstawiam wizualizację sali gimnastycznej oraz budynków edukacyjnych, w których umiejscowione będą:

- sala gimnastyczna wraz z widownią i magazynkami na sprzęt sportowy,

- pomieszczenie dla nauczyciela wychowania fizycznego,

- szatnie dla uczniów,

- dodatkowe sale lekcyjne,

- toalety wraz z prysznicami i toaletami dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich,

- pracownia językowa,

- pracownia komputerowa,

- pomieszczenia przeznaczone na  świetlice szkolne,

- pomieszczenia przeznaczone dla punktu przedszkolnego dla 3-4 latków wraz z osobnym zapleczem sanitarnym i szatniami dla dzieci,

- stołówka dla uczniów wraz z zapleczem kuchennym,

- pokój nauczycielski,

- sekretariat i pokój dyrektora,

- pomieszczenia magazynowe i gospodarcze.

Wójt

Teresa Dera

  • widok_14
  • widok_16
  • widok_17