W dniu 30.03.2017 r. w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień za wysokie osiągnięcia sportowe w roku 2016 oraz stypendiów dla osób z terenu Gminy Dobra, zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury. Nagrody wręczali Pani Teresa Dera - Wójt Gminy Dobra, Pani Rozalia Adamska - Sekretarz Gminy Dobra oraz Pan Bartłomiej Miluch -Przewodniczący Rady Gminy Dobra.
Warning: No images in specified directory. Please check the directory!
Debug: specified directory - https://www.dobraszczecinska.pl/site/images/2017/stypendia/ogolne
Stypendium Wójta Gminy Dobra za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury otrzymało 59 osób z terenu Gminy Dobra:
1. Marcin Kleist, zam. w Bezrzeczu (taniec)
2. Grażyna Grabicka, zam. w Dobrej (taniec)
3. Szymon Kalinowski, zam. w Dobrej (taniec)
4. Sebastian Radin-Rutkowski, zam. w Dobrej (muzyka-gra na pianinie)
5. Kamil Borsuk, zam. w Mierzynie (muzyka-gra na akordeonie)
6. Wiktoria Wasiak, zam. w Łęgach (muzyka-gra na akordeonie)
7. Paulina Pietras, zam. w Mierzynie (literatura).
8. Aleksandra Sperska, zam. w Mierzynie (malarstwo).
9. Lena Ogonowska, zam. w Dobrej (taniec)
10. Emilia Huzarska, zam. w Grzepnicy (taniec).
11. Małgorzata Huzarska, zam. w Grzepnicy (taniec).
12. Natalia Rutkowska, zam. w Dołujach (taniec).
13. Damian Grabowski, zam. w Bezrzeczu (taniec).
14. Aleksander Grieger, zam. w Bezrzeczu (taniec).
15. Bartłomiej Grieger, zam. w Bezrzeczu (taniec).
16. Kinga Kaczmarek, zam. w Mierzynie (taniec).
17. Klara Tomaszewska, zam. w Bezrzeczu (taniec).
18. Laura Tomaszewska, zam. w Bezrzeczu (taniec).
19. Karolina Krupska, zam. w Mierzynie (taniec).
20. Aleksandra Krupska, zam. w Mierzynie (taniec).
21. Karolina Sojska, zam. w Dobrej (taniec).
22. Krzysztof Fedyk, zam. w Mierzynie (taniec).
23. Natalia Moncport, zam. w Bezrzeczu (taniec).
24. Maja Waszczuk, zam. w Bezrzeczu (taniec).
25. Oliwia Huminiłowicz, zam. w Mierzynie (taniec).
26. Michał Błaszczuk, zam. w Wołczkowie (taniec).
27. Agnieszka Łączna-Jaworek, zam. w Dobrej (teatr).
28. Aleksandra Wojciechowska, zam. w Dobrej (taniec).
29. Maja Grieger, zam. w Mierzynie (taniec).
30. Michał Tarnowski, zam. w Mierzynie (taniec).
31. Mikołaj Sychta, zam. w Dobrej (taniec).
32. Victoria Karczewska-May, zam. w Mierzynie (taniec).
33. Kamil Mikulski, zam. w Mierzynie (taniec).
34. Daria Żuk, zam. w Bezrzeczu (taniec).
35. Magdalena Oleba, zam. w Mierzynie (taniec).
36. Hubert Mosiejczuk, zam. w Dołujach (taniec).
37. Patryk Grabowski, zan. w Bezrzeczu (taniec).
38. Aleksandra Fedyk, zam. w Mierzynie (taniec).
39. Szymon Markowski, zam. w Mierzynie (taniec).
40. Klara Borkowska, zam. w Mierzynie (taniec).
41. Emma Gryczman, zam. w Mierzynie (Fotografia).
42. Alicja Pieszko, zam. w Stolcu (malarstwo).
43. Bartosz Chałupnik, zam. w Dobrej (taniec).
44. Magdalena Pietras, zam. w Mierzynie (muzyka-śpiew).
45. Oliwia Sterczak, zam. w Mierzynie (muzyka-gra na flecie).
46. Klaudia Drążek, zam. w Wołczkowie (muzyka-śpiew).
47. Zuzanna Abramowska, zam. w Mierzynie (muzyka-śpiew).
48. Timothy Karczewski-May, zam. w Mierzynie (taniec).
49. Klara Bieluń, zam. w Dołujach (muzyka-gra na altówce).
50. Jakub Hładyszewski, zam. w Bezrzeczu (taniec).
51. Szymon Hładyszewski, zam. w Bezrzeczu (taniec).
52. Jakub Tomala, zam. w Mierzynie (muzyka, taniec).
53. Agata Sławińska, zam. w Mierzynie (recytacja wierszy).
54. Ryszard Galant, zam. w Mierzynie (teatr).
55. Mateusz Atamańczuk, zam. w Bezrzeczu (teatr).
56. Anna Leszczyńska, zam. w Bezrzeczu (muzyka).
57. Dariusz Zabraniak, zam. w Dołujach (muzyka).
58. Bartosz Utracki, zam. w Dołujach (muzyka).
59. Magdalena Piątak, zam. w Dobrej (muzyka).
Warning: No images in specified directory. Please check the directory!
Debug: specified directory - https://www.dobraszczecinska.pl/site/images/2017/stypendia/artystyczne
Nagrody i wyróżnienia za wysokie osiągnięcia sportowe w roku 2016 otrzymały 54 osoby z terenu Gminy Dobra:
1. Marcin Żuk – taekwondo
2. Michał Postrożny – taekwondo
3. Szymon Urbaniak – karting
4. Inga Ksiądz – karate
5. Olga Żmińczuk – karate
6. Alicja Jaśkowiak – karate
7. Mikałaj Korsak – skuosh
8. Weronika Kapler – karate
9. Sławomir Piszczoła – strzelectwo
10. Hubert Siluk – piłka nożna
11. Joanna Bartkiewicz – siatkówka
12. Aleksandra Łukasiewicz – pływanie
13. Michał Kwiatkowski – gimnastyka sportowa
14. Karolina Frankowska – gimnastyka sportowa
15. Hanna Majewska – gimnastyka artystyczna
16. Aleksandra Majewska – gimnastyka artystyczna
17. Aleksandra Lewandowska – pływanie
18. Patrycja Ulass – gimnastyka artystyczna
19. Tomasz Czopik – strzelectwo
20. Bianka Kondzioła – gimnastyka artystyczna
21. Bartosz Prawucki – gimnastyka sportowa
22. Wiktoria Wigórska – gimnastyka artystyczna
23. Damian Lichaczewski – wioślarstwo
24. Michał Sobanda – wioślarstwo
25. Gabriela Bączkowska – ju-jitsu
26. Łukasz Koźlarek – karate
27. Alicja Awirzeń – szybownictwo
28. Karol Ciechanowicz – boks
29. Zuzanna Smejlis – tenis ziemny
30. Adrian Zachciał – lekka atletyka
31. Leon Dybioch – skuosh
32. Aleksander Tomczak – lekka atletyka
33. Maja Haładuda – szermierka
34. Kacper Haładuda – szermierka
35. Ewa Sojska – lekka atletyka
36. Jakub Stupnicki – koszykówka
37. Kacper Knitter – tenis ziemny
38. Kondrat Mosiejczuk – karate
39. Oskar Czarnota – piłka nożna
40. Michał Moroza – judo
41. Maksymilian Baran – piłka nożna
42. Jędrzej Jadczyk – judo
43. Michał Stupnicki – koszykówka
44. Urszula Szczuko – lekka atletyka
45. Paweł Szczuko – lekka atletyka
46. Maksymilian Burdziej – żeglarstwo
47. Hanna Burdziej – żeglarstwo
48. Aleksandra Dziwir – gimnastyka artystyczna
49. Natan Konik – piłka nożna
50. Grzegorz Rudnicki – tenis ziemny
51. Hubert Smolik – piłka nożna
52. Alicja Prawucka – gimnastyka sportowa
53. Oliwier Tymosz – piłka nożna
54. Maciej Moroza – piłka nożna
Warning: No images in specified directory. Please check the directory!
Debug: specified directory - https://www.dobraszczecinska.pl/site/images/2017/stypendia/sportowe
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz osiągnięcia wyznaczonych celów.