W dniu 22.03.2018 r. w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej zaraz po zakończonych obradach Rady Gminy odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów dla osób z terenu Gminy Dobra, zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury oraz nagród sportowych za osiągnięcia w roku 2017r.
Stypendia artystyczne i nagrody sportowe wręczyli, w obecności Radnych Gminy Dobra i Rodziców, Wójt Gminy Dobra Teresa Dera i Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch.
Stypendium Wójta Gminy Dobra za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury otrzymało 56 osób z terenu Gminy Dobra:
- MARCIN KLEIST - TANIEC
- WIKTORIA WASIAK - MUZYKA – GRA NA AKORDEONIE
- KAMIL BORSUK - MUZYKA – GRA NA AKORDEONIE
- SZYMON KALINOWSKI - TANIEC
- GRAŻYNA GRABICKA - TANIEC
- KACPER NICZYPORUK - MUZYKA – GRA NA AKORDEONIE
- FILIP NICZYPORUK - MUZYKA – GRA NA AKORDEONIE
- PAULINA PACIOREK - TANIEC
- DAMIAN GRABOWSKI - TANIEC
- PATRYK GRABOWSKI - TANIEC
- KINGA KACZMAREK - TANIEC
- NATALIA KŁAPUT - TANIEC
- EMILIA HUZARSKA - TANIEC
- MAŁGORZATA HUZARSKA - TANIEC
- JOANNA HUZARSKA - TANIEC
- KAROLINA BĄCZKOWSKA - TANIEC
- ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA - TANIEC
- MICHAŁ TARNOWSKI - TANIEC
- MAJA GRIEGER - TANIEC
- SEBASTIAN RADIN-RUTKOWSKI - MUZYKA, TANIEC
- KLARA TOMASZEWSKA - TANIEC
- LAURA TOMASZEWSKA - TANIEC
- KONRAD NIEMCZYK - TANIEC
- WERONIKA GÓRNA - TANIEC
- ADRIANNA PTAK - TANIEC
- LENA OGONOWSKA - TANIEC
- OLGA PLUSKOTA - TANIEC
- MATYLDA PLUSKOTA - TANIEC
- NADIA MIKOŁAJCZYK - TANIEC
- ALEKSANDRA KRUPSKA - TANIEC
- HANNA MACHIŃSKA - TANIEC
- MAJA LISOWSKA - TANIEC
- JULIA LEWANDOWSKA - TANIEC
- JULIA BARTKIEWICZ - TANIEC
- OLIWIA WOJTASIK - TANIEC
- MAJA WOJTASIK - TANIEC
- MICHALINA SIENIAWSKA - TANIEC
- KAROLINA SOJSKA - TANIEC
- MAGDALENA OLEBA - TANIEC
- ALEKSANDRA FEDYK - TANIEC
- KRZYSZTOF FEDYK - TANIEC
- SZYMON HŁADYSZEWSKI - TANIEC
- JAKUB HŁADYSZEWSKI - TANIEC
- WERONIKA LIS - TANIEC
- MICHAŁ BŁASZCZUK - TANIEC
- AGATA SŁAWIŃSKA - MUZYKA
- KLARA BIELUŃ - MUZYKA
- EMILIA RESZTA - MUZYKA
- SZYMON WYSŁUGOCKI - TANIEC
- STANISŁAW WYSŁUGOCKI - TANIEC
- KAMIL MIKULSKI - TANIEC
- DARIA ŻUK - TANIEC
- MARIANNA CIURZYŃSKA - POEZJA
- JAKUB TOMALA - RECYTACJA
- MILENA SURMA - TANIEC
- KACPER KORZENIEWSKI - MUZYKA
Nagrody i wyróżnienia za wysokie osiągnięcia sportowe w roku 2017 otrzymało 68 osób z terenu Gminy Dobra:
- MARCIN ŻUK – TRENUJE TAEKWONDO I KICKBOXING
- MICHAŁ POSTROŻNY – TAEKWONDO I KICKBOXING
- WIKTORIA KELLER - KOSZYKÓWKA
- MIKOŁAJ SILNY - ŻEGLARSTWO
- MAKSYMILIAN BURDZIEJ – ŻEGLARSTWO
- GABRIELA BĄCZKOWSKA – JU JITSU
- NIKODEM BĄCZKOWSKI – JU JITSU
- WERONIKA KAPLER – KARATE
- AGNIESZKA PISZCZOŁA – WIOŚLARSTWO
- ALEKSANDRA MAJEWSKA – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- SŁAWOMIR PISZCZOŁA – STRZELECTWO SPORTOWE
- ALEKSANDRA ŁUKASIEWICZ – PŁYWANIE
- MICHAŁ KWIATKOWSKI – GIMNASTYKA SPORTOWA
- KAMIL SERAFIN – SPORTY MOTOROWE
- HANNA MAJEWSKA – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- AMELIA JATCZAK – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- JULIA HANA INAGAKI – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- PATRYCJA ULASS – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- TOMASZ CZOPIK – STRZELECTWO SPORTOWE
- NINA KOWALIK – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- NADIA ADAMOWICZ – GIMNASTYKA SPORTOWA
- JAKUB SUCHARSKI – KOSZYKÓWKA
- DAMIAN LICHACZEWSKI – WIOŚLARSTWO
- MICHAŁ SOBANDA – WIOŚLARSTWO
- PATRYK GRODECKI – WIOŚLARSTWO
- JAKUB PRUCNAL – PŁYWANIE
- WIKTORIA WIGÓRSKA – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- KACPER HAŁADUDA – SZERMIERKA
- ZUZANNA SMEJLIS – TENIS ZIEMNY
- ADRIAN ZACHCIAŁ – LEKKA ATLETYKA
- JAKUB STUPNICKI – KOSZYKÓWKA
- JAKUB BIAŁAS – JUDO
- OLGA ŻMIŃCZUK – KARATE
- RYSZARD CHMIELEWSKI – SZERMIERKA
- ALICJA JAŚKOWIAK – KARATE
- JAKUB ZAJĄC – POŁKA NOŻNA
- KACPER KNITTER – TENIS ZIEMNY
- KONDRAT MOSIEJCZUK – KARATE
- OSKAR CZARNOTA – PIŁKA NOŻNA
- MICHAŁ MOROZA – JUDO
- MAKSYMILIAN BARAN – PIŁKA NOŻNA
- JĘDRZEJ JADCZYK – JUDO
- MICHAŁ STUPNICKI – KOSZYKÓWKA
- URSZULA SZCZUKO – LEKKA ATLETYKA
- PAWEŁ SZCZUKO – LEKKA ATLETYKA
- OLIWIA MATUSIAK – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- HANNA BURDZIEJ – ŻEGLARSTWO
- ALEKSANDRA DZIWIR – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- NATAN KONIK – PIŁKA NOŻNA
- MARTA ŻMIŃCZUK – KARATE
- ALICJA ŁAWRYNOWICZ – PIŁKA NOŻNA
- KLARA GRODECKA – LEKKA ATLETYKA
- JULIA SUCHARSKA – KOSZYKÓWKA
- MACIEJ MOROZA - PIŁKA NOŻNA
- NINA MARKIEWICZ – KARATE
- EMMA BAJER – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- EWA SOJSKA – LEKKA ATLETYKA
- KLAUDIA LEMIESZ – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- MELANIA MIKUTOWSKA – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
- DOMINIKA BRYKAŁA – LEKKA ATLETYKA
- LILIANA JURKIEWICZ – JAZDA FIGUROWA NA LODZIE
- AMELIA LIERSZ – KARATE
- JAKUB GUŹLECKI – ŻEGLARSTWO
- ANNA ABRASZEWSKA – KOSZYKÓWKA
- STANISŁAW STYŚ – GOLF
- ALEKSANDRA BRZOZOWSKA – KARATE
- DANIEL BRZOZOWSKI – KARATE
- STANISŁAW ZIENTARSKI - JUDO
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy !
Warning: No images in specified directory. Please check the directory!
Debug: specified directory - https://www.dobraszczecinska.pl/site/images/2018/stypendia-artystyczne