Logotypy: Fundusze Europejskie Infrastruktura i Środowisko, Unia Europejska Fundusz Spójności. Flaga Rzeczpospolitej Polskiej oraz Herb Gminy Dobra

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie Wójta Gminy Dobra pod hasłem: Dobra woda w Dobrej. Razem z Unią Europejską poprawiamy gospodarkę wodno - ściekową w gminie Dobra.

Głównym celem konkursu jest podniesienie wiedzy mieszkańców gminy Dobra na temat dofinansowanego z Unii Europejskiej w ramach środków POIiŚ projektu „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra”, świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży oraz uwrażliwienie na otaczającą przyrodę, poprzez zaangażowanie uczestników w tworzenie atrakcyjnych i nowoczesnych materiałów edukacyjnych.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież z Publicznych Szkół Podstawowych z terenu gminy Dobra, którym bliska jest troska o naturę.

Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać zabawny, proekologiczny filmik nawiązujący do inwestycji zrealizowanych w ramach projektu „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra” z wykorzystaniem animacji poklatkowej i przesłać go do 23.11.2021 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania Zdjęcie 1, Zdjęcie 2, Zdjęcie 3, Zdjęcie 4, Zdjęcie 5, Zdjęcie 6, Zdjęcie 7, Zdjęcie 8, Zdjęcie 9, Zdjęcie 10, Zdjęcie 11, Zdjęcie 12, Zdjęcie 13, Zdjęcie 14

Do wygrania nagrody rzeczowe indywidualne oraz nagrody dla szkół, których uczniowie wezmą udział w konkursie Autorzy 3 najlepszych filmów otrzymają tablety, natomiast wszystkie szkoły zaangażowane w realizację konkursu otrzymają sprzęt informatyczny o wartości ok. 10 000,00 zł dla każdej z uczestniczących w konkursie placówek.

Serdecznie zapraszam!

Teresa Dera
Wójt Gminy Dobra