Spacer/Nordic Walking z Elizabeth, Łąka życzliwości, Co nowego u Elizabeth - 06.03.2022 godz. 11.30

Na chwilę przed naszym świętem, serdecznie zapraszamy Wszystkie Niesamowite Kobiety na SPACER/NORDIC WALKING Z ELIZABETH.

Spotykamy się 6 marca o godz. 11.30 przy pomniku hrabiny w Dobrej, a stamtąd przejdziemy w kolorowym korowodzie do pomnika w Buku.

Dlaczego kolorowym? Ponieważ zachęcamy Was do odrobiny szaleństwa i wybranie się w naszą sentymentalną podróż, nie w dresach, ale długich sukienkach, spódnicach, kapeluszach, wiankach, kwiatach we włosach czy innych kolorowych dodatkach. Oczywiście do kompletu polecamy wygodne, sportowe obuwie.

Planujemy dwie trasy. Pierwsza, spacerowa, o długości ok. 3,5 km od pomnika w Dobrej do pomnik w Buku. Druga, dla amatorek większego wysiłku, od pomnika do pomnika, ale jeszcze z pętelką po ścieżce rowerowej (łącznie ok. 9 km).

Na mecie naszej podróży "posiejemy" ŁĄKĘ ŻYCZLIWOŚCI oraz posłuchamy, co nowego słychać u Elizabeth - o czym z przyjemnością opowie nam Ela Bruska.

Serdecznie zapraszamy Wszystkie Panie do wspólnej zabawy, a Panów zachęcamy do przywitania nas w Buku gorącą herbatą i własnymi wypiekami. Wierzymy, że marzenia się spełniają.

Do zobaczenia 6 marca.

Stowarzyszenie Carpe diem