W ubiegłą sobotę 24.11.2018 r. w sali gimnastycznej PSP w Mierzynie przy ul. Kolorowej 27 odbył się już po raz piąty „Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn Dobra Cup 2018 im. Elizabeth von Arnim”. Do turnieju zgłosiło się 8 polsko-niemieckich zespołów piłkarskich z rocznika 2004 i młodsi: PSP Bezrzecze, FC Dołuje, Sokoły Łęgi, FC Mierzyn, FC Kickers Boock, FC International, Supa Strikas oraz Dobra Fans Elegance.
Młodych piłkarzy, ich opiekunów oraz kibiców przywitała Pani Rozalia Adamska-Sekretarz Gminy Dobra oraz emerytowany Burmistrz Gminy Blankensee Pan Alfons Heimer, życząc wspaniałej zabawy i zwycięstwa w turnieju.

Zespoły zostały rozlosowane do dwóch grup, w których rozgrywały swoje mecze systemem „każdy z każdym”. Po zakończeniu rundy eliminacyjnej, dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. Drużyny które zajęły w grupach trzecie lokaty grały mecz o miejsca 5-6, a zespoły z czwartych miejsc zagrały mecz o miejsca 7-8.

Już w najbliższą sobotę (24 listopada b.r.) o godzinie 9.00 rusza V Halowy Turniej „Dzikich Drużyn” Dobra Cup 2018 im. Elizabeth von Arnim. Turniej jest organizowany w ramach projektu FMP-0215-18 pn.: „Dobra Cup”, finansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania)” Organizatorami turnieju są: Wójt Gminy Dobra Pani Teresa Dera oraz Burmistrz Gminy Blankensee Pan Stefan Müller.

Zmagania polskich i niemieckich zawodników z rocznika 2004 i młodszych będzie można oglądać w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie (ul. Kolorowa 27).

W rozgrywkach weźmie udział 8 polsko-niemieckich drużyn, w których skład wchodzą młodzi mieszkańcy gmin Dobra i Blankensee.

Drużyny zakwalifikowane do turnieju:
1. PSP Bezrzecze
2. FC Mierzyn
3. Dobra Fans Elegance
4. FC Dołuje
5. FC KICKERS
6. Sokoły Łęgi
7. FC International
8. Supa Strikas

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Burmistrz Gminy Blankensee Stefan Müller serdecznie zapraszają „dzikie drużyny” z gmin Dobra, Blankensee, Rothenklempenow, Löckitz do udziału w V halowym turnieju w ramach projektu nr FMP-.0215-18 pn.: Dobra Cup 2018.

Organizatorzy turnieju:

- Gmina Dobra,

- Gmina Blankensse.

Celem turnieju jest:

- popularyzacja piłki nożnej i aktywnych form spędzania wolnego czasu wśród dzieci z gminy Dobra, Blankensee, Rothenklempenow i Löcknitz.

- umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich.

Miejsce rozgrywek::

- hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie,

  1. Kolorowa 27

Termin rozgrywek:

- 24 listopada 2018 r., godz.: 9.00 – 16.00

W ubiegłą sobotę 18.11.2017 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie po raz czwarty odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Dla Dzieci „Dobra Cup” im. Elizabeth von Arnim. W tym roku, dzięki dofinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/ Brandenburgia/ Polska w Euroregionie Pomerania), turniej po raz pierwsz miał charakter międzynarodowy.

W rozgrywkach wzięło udział 8 polsko-niemieckich drużyn z gmin Dobra, Blankensee i Rothenklempenow: FC Mierzyn, FC Kicker Blankensee/Mewegen, Bayern Mierzyn, PSP Bezrzecze, PSP Dobra, FC International, FC Dołuje oraz Sokoły Łęgi. W zespołach grali zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2004 i młodsi.

Już w najbliższą sobotę (18 listopada b. r.) o godzinie 9.00  rusza IV Halowy Turniej „Dzikich Drużyn”  Dobra Cup 2017 im. Elizabeth von Arnim. Turniej jest organizowany w ramach projektu FMP-0115-17 pn.: “Dobra Cup”, finansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania)” Organizatorami turnieju są: Wójt Gminy Dobra Pani Teresa Dera oraz Burmistrz Gminy Blankensee Pan Stefan Müller.

Zmagania polskich i niemieckich zawodników z rocznika 2004 i młodszych będzie można oglądać w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie (ul. Kolorowa 27).

W rozgrywkach weźmie udział 8 polsko-niemieckich drużyn, w których skład wchodzą młodzi mieszkańcy gmin Dobra i Blankensee.

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Burmistrz Gminy Blankensee Stefan Müller serdecznie zapraszają „dzikie drużyny” z gmin Dobra, Blankensee, Rothenklempenow, Löckitz do udziału w halowym turnieju piłki nożnej w ramach projektu nr FMP-.0115-17 pn.: Dobra Cup.

 

 

Organizatorzy turnieju:

- Gmina Dobra,

- Gmina Blankensse.

 

Celem turnieju jest:

- popularyzacja piłki nożnej i aktywnych form spędzania wolnego czasu wśród dzieci z gminy Dobra, Blankensee, Rothenklempenow i Löcknitz.

- umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich.

 

Miejsce rozgrywek::

- hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie, ul. Kolorowa 27

 

Termin rozgrywek:

- 18 listopada 2017 r., godz.: 9.00 – 16.00

W ubiegłą sobotę 19.11.2016 r. w Sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się po raz trzeci Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn „Dobra Cup 2016”.  W tym roku do piłkarskich zmagań zgłosiło się 6 drużyn z terenu gminy Dobra, w których grały dzieci z rocznika 2005 i młodsze. Na początku wszystkich młodych piłkarzy, a także kibiców i opiekunów drużyn przywitała Pani Teresa Dera-Wójt Gminy Dobra, która życzyła wszystkim miłych wrażeń oraz wielu zwycięstw w turnieju. Przed rozpoczęciem piłkarskiej rywalizacji odbyło się losowanie drużyn, w którym uczestniczyli kapitanowie poszczególnych zespołów. W wyniku losowania 3 drużyny rozgrywały swoje mecze w grupie A i 3 drużyny w grupie B grając systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy po 2 najlepsze zespoły awansowały do półfinałów, z których zwycięzcy awansowali do finału, a przegrane drużyny rozgrywały mecz o 3 miejsce w turnieju. Drużyny, które zajęły w grupach trzecie miejsca walczyły o 5 miejsce w turnieju.

W dniu 19 listopada w Szkole Podstawowej w Mierzynie przy ul. Kolorowej odbędzie się Turniej Piłki Nożnej dla dzieci pn. "Dobra Cup 2016". W turnieju udział biorą dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy Dobra.

Początek imprezy o godz. 9.00. 

Zachęcamy do zgłaszania drużyn !

Regulamin halowego Turnieju Piłki Nożnej „Dzikich Drużyn” Dobra Cup 2016 >> pobierz (doc)

J. Trędowicz

Halowy Turniej Piłki NożnejJuż w najbliższą sobotę (21 listopada b. r.) rusza II Halowy Turniej „Dzikich Drużyn”  Dobra Cup 2015 im. Elizabeth von Arnim. Organizatorami turnieju są:  Wójt Gminy Dobra pani Teresa Dera, Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin, Akademia Piłki Nożnej Gemellus oraz Gminne Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych.