Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy do udziału w Halowym Turnieju Piłki Nożnej „Dzikich Drużyn” „Dobra Cup 2015”.
Organizatorzy turnieju:
- Wójt Gminy Dobra,
- Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin,
- Gminne Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych,
- Akademia Piłki Nożnej Gemellus.

Celem turnieju jest:
- popularyzacja piłki nożnej i aktywnych form spędzania wolnego czasu wśród dzieci z gminy Dobra,
- umożliwienie rywalizacji sportowej amatorskich drużyn piłkarskich.

Miejsce rozgrywek:
- hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie im. Przyjaciół Dzieci, ul. Kolorowa 27, Mierzyn

Termin rozgrywek:
- 21 listopada 2015 r., godz.: 9.00 – 16.00

Drużyny:
- w turnieju może wziąć udział 8 drużyn,
- drużyna składa się maksymalnie z 10 zawodników, dopuszcza się udział dziewczynek w mieszanych grupach,
- liczba zawodników na boisku: 5 + bramkarz,
- zawodnik może grać tylko w 1 drużynie.

Czas i zasady gry:
Wszystkie mecze są rozgrywane w czasie 2 x 6 minut. Drużyny zostaną rozlosowane do 2-ch grup, w których grać będą systemem „każdy z każdym”. Za zwycięstwo drużyna uzyskuje 3 pkt., remis 1 pkt., porażkę 0 pkt. Gra bez „spalonego”, zmiany zawodników dokonywane są systemem „hokejowym”.

Dwie pierwsze drużyny z obu grup zagrają w półfinale metodą „na krzyż” tj. pierwsza drużyna z pierwszej grupy z drugą drużyną z drugiej grupy oraz druga drużyna z pierwszej grupy z pierwszą drużyną z drugiej grupy. W przypadku równej ilości punktów przez poszczególne zespoły w grupie o kolejności zajmowanych miejsc decydować będą: stosunek bramek oraz bezpośredni mecz pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Zwycięzcy obu spotkań półfinałowych zagrają w finale, a przegrani w meczu o 3-cie miejsce. Ponadto trzecie zespoły z obu grup rozegrają mecz o miejsca 5-6, a ostatnie zespoły z obu grup - mecz o miejsca 7-8.

W przypadku remisu w spotkaniach o poszczególne miejsca w turnieju będą zarządzane rzuty karne (nie będzie dogrywki).
Zawodnicy, którzy otrzymali czerwoną kartkę mogą zostać zdyskwalifikowani w następnych meczach. O wysokości kary (ilość gier) decyduje sędzia spotkania w porozumieniu z Organizatorami. Za wyjątkowo niesportowe zachowanie drużyna lub zawodnicy mogą zostać odsunięci od gry w rozgrywkach. Zawodnicy mają zapewnione napoje, posiłki, ubezpieczenie, obsługę medyczną oraz nagrody.

Obowiązujące stroje i obuwie:
- spodenki sportowe, koszulki piłkarskie lub gimnastyczne, bramkarz może grać w dresie sportowym,
- buty halowe lub turfy.

Warunki uczestnictwa:
- turniej przeznaczony jest dla amatorskich drużyn w wieku 11 lat (rocznik 2004) i młodszych z terenu gminy Dobra, wszyscy zawodnicy musza być mieszkańcami gminy,
- każda drużyna musi posiadać własnego, pełnoletniego opiekuna,
- każdy zawodnik musi posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w turnieju, z informacją o stanie zdrowia.

Zgłoszenia do turnieju:
- zgłoszeń do turnieju należy dokonać na przygotowanym druku w nieprzekraczalnym terminie  do 9 listopada drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
- karta drużyny musi zawierać nazwę drużyny, imiona, nazwiska i podpisy zawodników, daty urodzenia zawodników, podpis i telefon kontaktowy opiekuna drużyny,
- z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o zakwalifikowaniu do turnieju decyduje spełnienie wszystkich wymagań formalnych oraz kolejność zgłoszeń.

Nagrody i wyróżnienia:
Wszystkie drużyny zostaną nagrodzone pamiątkowymi pucharami, medalami oraz gadżetami promocyjnymi.
Najlepsze trzy drużyny otrzymają dodatkowo nagrody rzeczowe.

Przewidziane są także wyróżnienia i nagrody rzeczowe dla:
- najlepszego bramkarza,
- najlepszego zawodnika turnieju,
- nagroda fair play dla zawodnika oraz dla drużyny.

Gość specjalny:
Grzegorz Matlak – piłkarz grający na pozycji lewego obrońcy, były zawodnik: Pogoni Szczecin, Warty Poznań, Stilonu Gorzów, AAC Eagles Chicago, Detroit Neon, Detroit Safari, Lecha Poznań, Amiki Wronki. W I lidze rozegrał 142 mecze i strzelił 6 goli.

Postanowienia końcowe:
Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatorów. Wszystkie sprawy sporne rozstrzygają Organizatorzy turnieju. Decyzje Organizatorów są ostateczne. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość dokonania zmiany regulaminu w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji.

Pokażcie nam, jak gra Gmina Dobra!
Czekamy na Was!

Do pobrania:

- ZGŁOSZENIE DO HALOWEGO TURNIEJU „DZIKICH DRUŻYN” DOBRA CUP 2015 - PLIK .PDF
- OŚWIADCZENIE RODZICA/PRAWNEGO OPIEKUNA O WYRAŻENIU ZGODY NA UDZIAŁ DZIECKA W HALOWYM TURNIEJU „DZIKICH DRUŹYN” DOBRA CUP 2015 - PLIK .PDF