Już na tydzień przed planowanym terminem zamknięcia rekrutacji do Turnieju Dobra CUP 2015, organizowanego przez Gminę Dobra oraz Akademię Piłki  Nożnej Gemellus, Akademię Piłkarską Pogoń Szczecin i Gminne Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych, wpłynęło 10 zgłoszeń „dzikich drużyn” z rocznika 2004 i młodszych. W związku z tak dużym zainteresowaniem, Pani Wójt Teresa Dera podjęła decyzję o rozszerzeniu do 10 liczby drużyn mogących brać udział w sportowej rywalizacji.

Do dnia 2 listopada 2015 roku, na zaproszenie Pani Wójt odpowiedziały następujące zespoły:
1. Benitech
2. Orły Grzepnica
3. Mierzyn Boys
4. Real Madryt
5. FC Mierzyn
6. Gemellus
7. Piłkarze z Sołectwa Dołuje - Kościno
8. Zryw Dołuje
9. PSP Dobra
10. oraz zwycięzcy poprzedniego turnieju – PSP Bezrzecze.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na ograniczona liczbę miejsc, ewentualne kolejne zgłoszenia będą umieszczane na liście rezerwowej. Oficjalne ogłoszenie wyników rekrutacji zostanie zamieszczone na stronie internetowej: WWW.dobraszczecinska.pl 10 listopada 2015 roku.

Bardzo serdecznie zapraszamy mieszkańców i przyjaciół Gminy Dobra do kibicowania młodym zawodnikom podczas turnieju, który odbędzie się 21 listopada w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie. Szczegółowy program imprezy zostanie zamieszczony do 16 listopada b. r.

Serdecznie zapraszamy!!!!


Organizatorzy