Kino Letnie. Dobra 2018.

Podczas tegorocznego lata, w gminie Dobra odbędzie się aż osiem projekcji, na które wejdziemy za darmo. Będziemy mogli się wspólnie wybrać się w filmową podróż, w którą zabiorą nas najwięksi mistrzowie kina.

Parking znajduje się tuż przed boiskiem, a widzowie będą mogli zasiąść na ławeczkach, leżakach (ilośc miejsc ograniczona) lub na sprzęcie własnym. W przypadku chłodniejszych wieczorów prosimy o zabranie z sobą koców lub cieplejszych kurtek. Wyświetlamy filmy dla Was na ekranie 7X5 metrów z bardzo dodrą jakością dźwięku.

Kino letnie współfinasowane jest z Budżetu Obywatelskiego gminy Dobra. Na projekt BO Kino Letnie mieszkańcy Dobrej oddali 174 głosy. Na premierze Kina letniego w Dobrej było 120 osób.

 

10.08.2018 godz. 21:30. Nietykalni – Komedia, Francja,  Występują : François Cluzet, Omar Sy,  Reżyseria:  Olivier Nakache, Eric Toledano. Wersja z polskim lektorem!

Historia Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich… nietykalnymi!