Zdjęcie z rajduW sobotę, 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka zorganizowano Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej. Uczestnicy rajdu wyruszyli z Dobrej o godz. 10:00 i przejechali nowymi ścieżkami rowerowymi przez malownicze tereny gminy Dobra do miejscowości Stolec. Na terenie rekreacyjnym nad jeziorem Stolsko zaplanowano krótką przerwę, a następnie rowerzyści wrócili do Dobrej.

W rajdzie zorganizowanym przez Gminę Dobra wzięły udział całe rodzinny, od najmniejszych po najstarszych przedstawicieli naszej społeczności. Tempo było dostosowane do wszystkich uczestników.

Na koniec rajdu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i mogli wziąć udział w Gminnym Dniu Dziecka, który rozpoczął się po godz. 12:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Sportowej w Dobrej.

Plakat wydarzenia

Zdjęcie z turniejuW sobotę, 20 maja na terenie kompleksu Orlik w Dobrej odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra. Były piękne bramki, widowiskowe akcje, fantastyczne parady bramkarzy i dodatkowe konkursy dla uczestników i kibiców turnieju.

Podczas Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra nie brakowało piłkarskich emocji. Młodzi piłkarze i piłkarki reprezentujący szkoły podstawowe z gminy Dobra przy żywiołowym dopingu kibiców pokazali najwyższy poziom. Akcje często kończyły się pięknymi bramkami. Zawody rozgrywano w duchu fair play.

Turniej podzielony był na dwie kategorie wiekowe: młodsza (klasy 5-6) oraz starsza (klasy 7-8). Każdy mecz trwał 10 minut. Po 3 godzinach rozgrywek wyłoniono zwycięzców turnieju.

Grupa młodsza:

Zdjęcie z turnieju z 2019 rokuW dniu 20 maja 2023 r. (sobota) na terenie Kompleksu Sportowego „Orlik 2012” odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra, w którym udział wezmą uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Każda szkoła będzie reprezentowana przez dwie drużyny. Jedna w kategorii klas 5-6 i druga w kategorii klas 7-8. Początek turnieju został zaplanowany na godz. 9.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania naszym młodym sportowcom.

Wójt Teresa Dera

 

Zdjęcie z Mistrzostw w 2020 rokuW dniu 4.03.2023 r. (sobota) o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej odbędą się Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Taekwon-do. W turnieju wezmą udział zawodnicy, którzy trenują taekwon-do w różnych klubach sportowych, w tym również mieszkańcy gminy Dobra. Organizatorami mistrzostw są Klub Sportowy „Tornado” Szczecin oraz Wójt Gminy Dobra.

Zapraszam serdecznie do kibicowania.

Wójt Teresa Dera

 

Zdjęcie z turniejuW sobotę, 4 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 7 drużyn.

Była to pierwsza edycja turnieju po okresie pandemii. Zawody rozpoczęły się o godz. 10:00 i były rozgrywane na 2 boiskach w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie. Po emocjonujących meczach na prowadzenie wysunęły się dwa zespoły: LZS Dobra I i LZS Pionier Buk. W finale lepszy okazał się zespół z Dobrej.

10.11.2022 godz. 11:30 - 15:00 na kompleksie sportowym w Dobrej ul. Sportowa 9

Podkategorie