16 maja 2009r. - po turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy - na terenie kompleksu sportowego ”ORLIK 2012” w Dobrej odbył  się TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ o PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY DOBRA. Do udziału w turnieju zgłosiło się dziewięć drużyn z terenu Gminy Dobra. W turnieju mogli wziąć udział mieszkańcy Gminy Dobra.

Po zaciętych pojedynkach, które odbyły się w trzech grupach najlepsze drużyny stoczyły ze sobą walkę o I miejsce na podjum. Najlepszą drużyną w turnieju okazała się drużyna z Dołuj.  II miejsce zajęła drużyna LZS Wołczkowo, a III miejsce LZS Dobra. Puchary oraz nagrody zwycięzcom wręczył Przewodniczący Rady Gminy Dobra Pan Bartłomiej Miluch.

Przygotowano również statuetki dla: najmłodszego zawodnika turnieju, którym została Katarzyna Stojkowska, zawodniczka LZS Stolec, najstarszego zawodnika turnieju, którym był Ryszard Witwicki z Wołczkowa oraz najlepszego zawodnika, którym został Wojciech Poźniak z Dołuj.

Poniżej kilka zdjęć z zaciętej - ale sportowej rywalizacji.

Dziękujemy Panom Jerzemu Trędowiczowi oraz Teodorowi Leszczyńskiemu za sędziowanie meczy oraz Restauracji MC Donalds z Lubieszyna za przygotowanie poczęstunku dla drużyn.