Wójt Gminy Dobra oraz Burmistrz Blankensee serdecznie zapraszają do udziału w konkursie na najpiękniejszy ogród przydomowy gmin Dobra i  Blankensee, organizowanym w ramach projektu nr FMP-2013-190 „Polsko-niemiecki Festiwal Róż”.

W konkursie mogą brać udział wszyscy właściciele ogrodów znajdujących się przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych położonych w granicach administracyjnych gmin Dobra i Blankensee.

Formularz zgłoszeniowy wraz z 3-5 zdjęciami w formie cyfrowej w formacie JPG należy przesłać drogą elektroniczną w dniach od 12 do 28 maja, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć na nośniku CD w Urzędzie Gminy w Wołczkowie ul. Lipowa 51. Do zgłoszenia można dołączyć max. 3 minowy film.

Przed złożeniem prac należy zapoznać się z regulaminem konkursu.

Rozstrzygniecie konkursu oraz wręczenie nagród i prezentacja prac będą miały  miejsce podczas imprezy plenerowej „Festiwal Róż”, która odbędzie się 14 czerwca 2014 r. w Folwarku „Skarbimierz” w Skarbimierzycach.

 


Teresa Dera
Wójt Gminy Dobra

Alfons  B. Heimer
Burmistrz Blankensee