PRZEDŁUŻONY  NABÓR   DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

„RÓŻANE INSPIRACJE NA POGRANICZU”

Szanowni Państwo,

 

z uwagi na liczne zapytania i prośby dotyczące realizacji projektu „Różane inspiracje na Pograniczu”  informuję, że w chwili obecnej zmieniamy kryteria dotyczące naboru do projektu oraz przedłużamy termin naboru do dnia 20 marca 2015r.

 

O zakwalifikowaniu na poszczególne warsztaty decydować będzie spełnienie kryteriów:

  • miejsce zamieszkania - gminy Dobra i Blankensee,
  • udział w projekcie po raz pierwszy,
  • wiek 20 -50 lat,
  • kolejność zgłoszeń,
  • oryginalność uzasadnienia deklaracji przystąpienia do projektu.

Wnioski będą weryfikowane na bieżąco, a o fakcie zakwalifikowania się do projektu będziemy informować Państwa drogą mailową.

Terminy zajęć nie ulegają zmianie.

Wypełniony formularz rekrutacyjny  >> pobierz prosimy o przesłanie w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie do Urzędu Gminy w Wołczkowie, ul. Lipowa 51 albo w Dobrej, ul. Szczecińska 16 a.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!!!

Projekt „Różane inspiracje na Pograniczu” jest współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów INTERREG IV A Euroregionu Pomerania).

 

Serdecznie zapraszam

Teresa Dera Wójt Gminy Dobra

Osoba do kontaktu:

Izabela Dryjańska
tel/fax: 91 311 36 18
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.