Dasz się ponieść czarowi Nocy Świętojańskiej? Będą tańce boso na pisaku w rytm bębnów, porywające widowisko z ogniowym pokazem, dużo fantastycznej muzyki i wspólne PUSZCZANIE WIANKÓW NA WODY Zalewu Szczecińskiego.

Zapowiada się emocjonujący i obfity w atrakcje wieczór! Jedyny taki w roku.

Koncert

Tego wieczoru odbędzie się koncert muzyki folkowej. Gość specjalny zahipnotyzuje nas i porwie do zabawy. VIKLINOVA zagra dla nas podczas tegorocznej NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ! Porwą nas w fanstatyczną FOLKOWĄ podróż. Tylko u nas... tylko w tę NOC... Zespół VIKLINOVA tworzy własne kompozycje, w których odwołuje się do tradycyjnej muzyki wokalnej i instrumentalnych z różnych części Polski.

Skład zespołu: Patryk Walczak - akordeon,
Patrycja Napierała - instrumenty perkusyjne
Jacek Mazurkiewicz - kontrabas, 
Karolina Matuszkiewicz - śpiew, fidele kolanowe, skrzypce

Widowisko świętojańskie i FIRESHOW

To już tradycja. O 11 lat Teatr Elipsa z polickiego MOK-u, przygotowuje widowisko teatralne z okazji Nocy Świętojańskiej. W tegorocznym spektaklu wystąpią:

- młodzi aktorzy z Teatru Elipsa z polickiego MOK-u, prowadzeni przez Aleksandrę Słowińską, grupa bębniarska z Pałacu Młodzieży w Szczecinie, prowadzoną przez Ryszard Dziubak, tancerze z grupy Afro Dance Magdaleny Prieditis.

W programie wiele niespodzianek!

Zaczniemy SATROPOLSKIMI konkursami z udziałem publiczności i akcją „plećmy wianki w świętojanki”. Każdy będzie mógł skomponować swój wianek, upleść, a następnie puścić go na wodę, zgodnie ze staropolskim obrzędem.

Ale to jeszcze nie wszystko

Wieczór rozświetli wspaniały FIRESHOW w wykonaniu znakomitego kuglarza, cyrkowca Kamila Małeckiego.

Tylko u nas... tylko w tę NOC

23 czerwca 2019 niedziela 

od godz. 15:00 plaża Trzebież 

 

Miejski Ośrodek Kultury w Policach