Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza dzieci na wakacyjne warsztaty ceramiczne.

Program warsztatów obejmuje:

– poznanie podstawowych technik i metod formowania i modelowania gliny

– poznanie różnorodnych technik dekoracyjnych

– naukę szkliwienia

Warsztaty odbywają się od 26.08 do 30.08.2019 r.

godz. 11:00 – 13:00

Wstęp bezpłatny

Zapisy w recepcji MOK Police

Zapraszamy!

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

30 listopada 2019
godz. 18:00
Bilety: 60 zł

 

Źródło: MOK Police

Dasz się ponieść czarowi Nocy Świętojańskiej? Będą tańce boso na pisaku w rytm bębnów, porywające widowisko z ogniowym pokazem, dużo fantastycznej muzyki i wspólne PUSZCZANIE WIANKÓW NA WODY Zalewu Szczecińskiego.

Zapowiada się emocjonujący i obfity w atrakcje wieczór! Jedyny taki w roku.

Koncert

Tego wieczoru odbędzie się koncert muzyki folkowej. Gość specjalny zahipnotyzuje nas i porwie do zabawy. VIKLINOVA zagra dla nas podczas tegorocznej NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ! Porwą nas w fanstatyczną FOLKOWĄ podróż. Tylko u nas... tylko w tę NOC... Zespół VIKLINOVA tworzy własne kompozycje, w których odwołuje się do tradycyjnej muzyki wokalnej i instrumentalnych z różnych części Polski.

Skład zespołu: Patryk Walczak - akordeon,
Patrycja Napierała - instrumenty perkusyjne
Jacek Mazurkiewicz - kontrabas, 
Karolina Matuszkiewicz - śpiew, fidele kolanowe, skrzypce