W ubiegłą sobotę 13.04.2019 r. na stadionie Pogoni Szczecin odbyło się losowanie drużyn (państw), które biorą udział w jubileuszowej 10 edycji Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci „MINIMUNDIAL 2019”. W wyniku losowania dzieci z naszych gminnych szkół podstawowych będą grać jako następujące państwa:

KLASY III – IV:
PSP Mierzyn – PERU
PSP Dobra – BELGIA
PSP Dołuje – AUSTRIA
PSP Bezrzecze – RUMUNIA

KLASY V – VI:
PSP Mierzyn – HISZPANIA
PSP Dobra – PERU
PSP Dołuje – WALIA
PSP Bezrzecze – NIEMCY
PSP Rzędziny – BRAZYLIA

W naszej gminie turniej odbędzie się w dniu 18 maja 2019 r. o godz. 9.00 na boisku sportowym „Orlik 2012” w Dobrej przy ul. Poziomkowej.
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania.

 

Wójt Teresa Dera

30 marca 2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie odbyła się IV edycja Turnieju Tańca.  Organizatorami imprezy byli: Gmina Dobra i Szkoła Tańca DanceClub Szczecin. 

W ubiegłą sobotę 16.02.2019 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się już po raz jedenasty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W tym roku do turnieju zgłosiło się po raz pierwszy 10 zespołów z terenu naszej gminy. Były to następujące drużyny: Mierzyn I, Mierzyn II, LZS Bezrzecze, Bezrzecze II, LZS Buk, LZS Stolec, LZS Skarbimierzyce, LZS Dobra, OSP Wołczkowo oraz Sławoszewo. Wszystkich uczestników turnieju przywitali: Pan Bartłomiej Miluch – Przewodniczący Rady Gminy Dobra oraz Pan Andrzej Grochowski – Przewodniczący GZ LZS w Dobrej, którzy byli organizatorami tych zawodów.

Podkategorie