Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie zostało ogłoszone „Narodowym Laureatem Europejskiej Nagrody Promocji Przedsiębiorczości” w 2014 roku. Projekt pod nazwą „Budowa i wyposażenie Międzygminnego Zakładu Aktywności Zawodowej” został natomiast wiceliderem w kategorii Przedsiębiorczość odpowiedzialna i wspierająca włączenie społeczne.

Mówią, że to ich miejsce na ziemi. 127 niepełnosprawnych znalazło tu przyjaciół, zatrudnienie i spełnia swoje marzenia o normalnym życiu.

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie zaprasza na dzień otwarty w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej, który odbędzie się w dniu 8 maja 2014 r. na ulicy Spełnionych Marzeń 3 w Dobrej, w godzinach 9.00-13.00.

Międzygminny Zakład Aktywności Zawodowej w Dobrej Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koła w Szczecinie to najnowocześniejszy i największy w kraju obiekt służący rehabilitacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością, a także zakład usługowo-produkcyjny.

Zakład Aktywności Zawodowej w Dobrej nagrodzony został nagrodą publiczności w konkursie na najlepsze partnerstwo społeczne 2013 roku, organizowanym przez Krajowy Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego.