Mówią, że to ich miejsce na ziemi. 127 niepełnosprawnych znalazło tu przyjaciół, zatrudnienie i spełnia swoje marzenia o normalnym życiu.

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczecinie zaprasza na dzień otwarty w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej, który odbędzie się w dniu 8 maja 2014 r. na ulicy Spełnionych Marzeń 3 w Dobrej, w godzinach 9.00-13.00.

W programie m.in.

- degustacja wyrobów kulinarnych

- zapoznanie się z oferta MZAZ

- zwiedzanie działów produkcyjnych.

Oficjalne przecięcie wstęgi i rozpoczęcie działalności najnowocześniejszego i największego Zakładu Aktywności Zawodowej w Polsce nastąpiło 19 września 2013. W parterowym budynku, bez schodów i jakichkolwiek barier architektonicznych, o przestrzennej strukturze, łatwym do zrozumienia porządkiem i przejrzystym podziałem na strefy znalazło zatrudnienie 127 osób niepełnosprawnych o znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności oraz 35 rzemieślników wspierających, którzy wspólnie tworzą ofertę produkcyjną:

- MONTAŻ I DEMONTAŻ

- USŁUGI GASTRONOMICZNE I CATERINGOWE

- PRALNIA

- STOLARNIA

- NISZCZENIE DOKUMENTÓW

- OGRODNICTWO

- OFERTY SEZONOWE

Barbara Jaskierska
Przewodnicząca Zarządu Koła w Szczecinie

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 07.05.2014 do godz.14.

Informacje o dniach otwartych pod numerem telefonu : 721-61-61-25 lub 721-61-61-24 osoba do kontaktu: Magdalena Stankiewicz