Z uwagi na konieczność zastosowania środków zapobiegawczych w związku z zagrożeniem zachorowań na Covid-19 (koronowirus) Powiatowy Urząd Pracy w Policach informuje, iż od dnia 12.03.2020 r. do 31.03.2020 r. obsługa klienta w Dołujach oraz w Kołbaskowie zostaje zawieszona.

Osoby bezrobotne, które posiadają wyznaczony termin wizyty zobowiązane są do kontaktu bezpośrednio z doradcą klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach przy ul. T. Kościuszki 5, telefonicznie bądź mailowo.

Osoby z gminy Dobra proszone są o kontakt pod numerem tel. 91 312 32 07 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby z gminy Kołbaskowo  proszone są o kontakt pod numerem tel. 91 312 32 09 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozostałym klientom urzędu, planującym  w najbliższych dniach przybycie do urzędu, których sprawa nie wymaga osobistego stawiennictwa, proponuje się kontakt telefoniczny  z pracownikami urzędu pracy, bądź skorzystania z rozwiązań elektronicznych poprzez email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez portal www.praca.gov.pl.

Pracodawcom zalecamy korzystanie z narzędzi teleinformatycznych. Wiele spraw można załatwić zdalnie za pośrednictwem portalu praca.gov.pl lub ePUAP. Mniej istotne sprawy, które nie wymagają podpisu można przesyłać drogą emailową lub skorzystać z poczty tradycyjnej.