Kochani już 31 sierpnia 2019r (sobota) w Mierzynie odbędzie się Trzeci Mierzyński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy na który serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze🚲🚲🚲 mieszkańców Mierzyna, Gminy Dobra, Szczecina oraz innych miejscowości Pomorza Zachodniego niezależne od wieku. Trasa rajdu liczy ok. 15 km i prowadzi od terenu rekreacyjnego- sportowego "Mierzynianka" do patio CH Ster.
Tempo jazdy będzie bardzo rekreacyjne (10 km/godz.), aby najstarsi i najmłodsi uczestnicy nie mieli problemu z pokonaniem trasy. Dzieci w rajdzie mogą uczestniczyć wyłącznie pod opieką swoich opiekunów. Pamiętajcie też o zabraniu kasków co znacznie zwiększy Wasze bezpieczeństwo.
Miejsce zbiórki to Teren Sportowo - Rekreacyjny "Mierzynianka" w Mierzynie godz 9:30
Rozpoczęcie Rajdu godz.10:00.
Zakończenie planowane jest na terenie patio CH Ster, gdzie na uczestników będą czekały medale okolicznościowe, bidony, apteczki rowerowe, poczęstunek, konkursy z nagrodami i mnóstwo niespodzianek o których dowiecie się już niebawem.
Rajd organizuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn, które pozyskało środki z programu Społecznik na lata 2019 - 2021 - Program Marszałkowski. Partnerami tego wydarzenia są: Centrum Handlowe Ster, Sołectwo Mierzyn, Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus, Rowerowy Mierzyn, Mierzynianki - Koło Gospodyń Wiejskich w Mierzynie

Ewa Głowacka

Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn