W poniedziałek, 18 lipca rusza kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra! W tym roku o trofeum walczyć będzie 10 drużyn: LZS Dobra I, LZS Dobra II, KS Rzędziny, LZS Kufel Skarbimierzyce, KP Mierzyn, LZS Dołuje, LZS Pionier Buk, VIP Skarbimierzyce, Park Auto Dobra i LZS Grom Stolec.

Wywalczonego przed rokiem tytułu najlepszej drużyny piłkarskiej w Gminie Dobra, bronią zawodnicy zespołu LZS Kufel Skarbimierzyce!

 

TERMINARZ SPOTKAŃ W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR WÓJTA GMINY DOBRA W 2011 ROKU

 

18 lipca – poniedziałek (od godz. 19.00 do 22.00):

godz. 19.00 Park Auto Dobra – KS Rzędziny

godz. 20.00 LZS Grom Stolec – LZS Dobra I

Pauzuje :VIP Skarbimierzyce

 

19 lipca – wtorek ( godz. 19.00 – 22.00):

godz. 19.00 LZS Kufel Skarbimierzyce – KP Mierzyn

godz. 20.00 LZS Pionier Buk – LZS Dołuje

Pauzuje : LZS Dobra II

 

20 lipca – środa (godz. 19.00 – 22.00):

godz. 19.00 Park Auto Dobra – VIP Skarbimierzyce

godz. 20.00 KS Rzędziny – LZS Dobra I

Pauzuje : LZS Grom Stolec

 

21 lipca – czwartek (godz. 19.00 – 22.00) :

godz. 19.00 LZS  Kufel Skarbimierzyce – LZS Dobra II

godz. 20.00 LZS Dołuje – KP Mierzyn

Pauzuje : LZS Pionier Buk

 

25 lipca – poniedziałek (godz. 19.00 – 22.00) :

godz. 19.00 LZS Grom Stolec – VIP Skarbimierzyce

godz. 20.00 Park Auto Dobra – LZS Dobra I

Pauzuje :  KS Rzędziny

 

26 lipca – wtorek (godz. 19.00 – 22.00):

godz. 19.00  LZS Pionier Buk – LZS Dobra II

godz. 20.00  LZS Kufel Skarbimierzyce – LZS Dołuje

Pauzuje: KP Mierzyn

 

27 lipca – środa (godz. 19.00 – 22.00):

godz.  19.00  KS Rzędziny – LZS Grom Stolec

godz.  20.00  LZS Dobra I – VIP Skarbimierzyce

Pauzuje: Park Auto Dobra

 

28 lipca –czwartek (godz. 19.00 – 22.00):

godz. 19.00 KP Mierzyn – LZS Pionier Buk

godz. 20.00 LZS Dołuje – LZS Dobra II

Pauzuje: LZS Kufel Skarbimierzyce

 

1 sierpnia   - poniedziałek (godz. 19.00 – 22.00):

 

godz. 19.00 Park Auto Dobra – LZS Grom Stolec

godz. 20.00 KS Rzędziny – VIP Skarbimierzyce
Pauzuje: LZS Dobra I

 

2 sierpnia – wtorek (godz. 19.00 – 22.00):

godz. 19.00 LZS Kufel Skarbimierzyce – LZS Pionier Buk

godz. 20.00 KP Mierzyn – LZS Dobra II

Pauzuje: LZS Dołuje

 

22 sierpnia – poniedziałek  ( godz. 18.00 – 22.00):

godz. 18.00 – Mecz o miejsce  9

godz. 19.00 – Mecz o miejsce  7

godz. 20.00 – Mecz o miejsce  5


23 sierpnia – wtorek  (godz. 19.00-20.00):

Mecze półfinałowe:

godz. 19.00 - pierwszy mecz półfinałowy

godz. 20.00 - drugi mecz półfinałowy

 

3 września  - sobota (godz. 16.00 – 20.00) :

Godz. 16.00 – mecz o III miejsce

Godz. 17.00 –  FINAŁ

Godz. 18.00 – rozdanie nagród i zakończenie Turnieju