We wtorek 17.09.2013 r. na kompleksie boisk sportowych ”Moje Boisko Orlik 2012” w Dobrej, rozegrano IV Turniej Orlika o Puchar Premiera.
Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii 10-11 lat zwyciężyli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Rzędzinach, natomiast w przedziale wiekowym 12-13 lat najlepsi okazali się piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu.

W kategorii 10-11 lat, młodzi piłkarze z Rzędzin w pokonanym polu zostawili PSP Bezrzecze, PSP Mierzyn, PSP Dobra i PSP Dołuje. Najlepszym strzelcem tej kategorii został Przemek Kozicki (PSP Rzędziny).

Rywalizację w przedziale wiekowym 12-13 lat wygrała PSP Bezrzecze1, wyprzedzając ZS Dołuje, PSP Dobra oraz PSP Bezrzecze2. Najlepszym strzelcem został Mateusz Ziętek (PSP Bezrzecze1).

Najlepszym drużynom (1-3 miejsca) wręczono puchary, a zawodnicy tych drużyn otrzymali medale ufundowane przez Wójt Gminy Dobra. Wręczono również nagrody najlepszym strzelcom turnieju, które zostały ufundowane przez Gminne Zrzeszenie LZS. Wszystkie drużyny, które wzięły udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy. Ponadto zawodnicy, opiekunowie, sponsorzy i obsługa techniczna otrzymali pamiątkowe koszulki.

Nagrody wręczali Wójt Gminy Dobra - Teresa Dera, przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS - Andrzej Grochowski, przedstawiciel restauracji McDonald’s z Lubieszyna - Grzegorz Klusek oraz inspektor do spraw sportu Urzędu Gminy Dobre- Jerzy Trędowicz.

Sponsorem poczęstunku dla zawodników, opiekunów i obsługi technicznej była restauracja McDonald’s z Lubieszyna. Organizatorem turnieju był Urząd Gminy Dobra.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!