W dniu 22.10.2011 r. w Klubie w Dobrej odbył się po raz piąty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. W imprezie tej wzięło udział 29 zawodniczek i zawodników, którzy rozgrywali swoje pojedynki w trzech kategoriach.

W kategorii kobiet zwyciężyła obrończyni mistrzowskiego tytułu z ubiegłego roku Daria Poźniak z Dołuj, która pokonała Jadwigę Surowiec z Dobrej 3:1.
W meczu o 3 miejsce Katarzyna Stojkowska ze Stolca  wygrała z Anną Surowiec z Dobrej w setach 3:0.
W kategorii chłopców do lat 18 mistrzowski tytuł zdobył Daniel Jersek z Wołczkowa pokonując w finale Szymona Nawrota z Grzepnicy 3:2 po bardzo zaciętej grze. Trzecie miejsce wywalczył Łukasz Flaszyński z Wołczkowa, który w setach 3:2 pokonał Damiana Lichaczewskiego z Dobrej.
W kategorii mężczyzn powtórzył się ubiegłoroczny finał. Dariusz Poźniak z Dołuj obronił tytuł mistrzowski pokonując ponownie w finale Marka Redzimskiego z Mierzyna 3:0. Trzecie miejsce zdobył Jan Więcławski z Buku, który  wygrał w setach 3:0 z Cezarym Bethke z Dobrej.

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe, które wręczyła Pani Wójt Teresa Dera - organizator Turnieju.