Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że została zakończona rekrutacja do projektu „Pod Srebrną Różą – Transgraniczna Akademia III Wieku, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów  w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania).

W odpowiedzi na zaproszenie Pani Teresy Dera Wójta Gminy Dobra oraz Pana Stefana Müllera Burmistrza Gminy Blankensee wpłynęło więcej wniosków niż było założonych miejsc w projekcie.

Ze względu na tak duże zainteresowanie zajęciami organizatorzy podjęli decyzje o zwiększeniu liczby uczestników, tak aby umożliwić udział w projekcie wszystkim osobom, które spełniły kryterium dostępu i złożyły w terminie formularze rekrutacyjne.

Zajęcia rehabilitacyjno-ruchowe rozpoczną się już 4 listopada o godzinie 11.30 dla grup 3a, 3b, 4a i 4 b oraz o godzinie 12.45 dla grup 1a, 1b, 2a i 2 b. Tego dnia o godzinie 8.30 ruszą też pierwsze warsztaty z zakresu hortiterapii i florystyki.   

Wszystkie zajęcia odbędą się w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej mieszczącego się w Dobrej przy ulicy Spełnionych Marzeń 3.

Serdecznie zapraszamy

Teresa Dera Wójt Gminy Dobra

Stefan  Müller Burmistrz Gminy Balnkensee

 

Podział uczestników na grupy warsztatowe:

Grupa 1 a                                                        

LP.

Nazwisko i imię

1.

Kruczek Wiesława

2.

Fiłon-Malik Barbara

3.

Kozak Elżbieta

4.

Szumowska Aleksandra

5.

Pieczyńska Anna

6.

Szymczyk Irena

7.

Polkowska Danuta

8.

Szymańska Jadwiga

9.

Grześkowiak Bożena

10.

Kłosińska Aldona

11.

Gundlach Sigrid

12.

Partner niemicki

 

Grupa 1 b

LP.

Nazwisko i imię

1.

Cuprych Bogumiła

2.

Głębocka Małgorzata

3.

Kosik Aleksandra

4.

Kościelecka Bożena

5.

Lewaszkiewicz Danuta

6.

Siwek Beata

7.

Wierzbicka Elżbieta

8.

Ziółko Ewa

9.

Rechnio Bogusław

10.

Rechnio Irena

11.

Partner niemiecki

12.

Partner niemiecki

 

Grupa 2 a

LP.

Nazwisko i imię

1.

Łuszczykiewicz Jolanta

2.

Nowak Elżbieta

3.

Moleń Marzena

4.

Kutypa Dorota

5.

Zurawska Marzena

6.

Skrzypczak Wiesława

7.

Ketz-Fabiniak Ina

8.

Brzozowska Alicja

9.

Pietrzyk Elżbieta

10.

Szaflik Bożena

11.

Partner niemiecki

12.

Partner niemiecki

 

Grupa 2 b

LP.

Nazwisko i imię

1.

Kisiel Danuta

2.

Stańczyk Bożena

3.

Łukasik Irena

4.

Spychalska Jolanta

5.

Sędłak Teresa

6.

Mikutowska Beata

7.

Polak Ryszard

8.

Partner niemiecki

9.

Partner niemiecki

10.

Partner niemiecki

11.

Partner niemiecki

12.

Partner niemiecki

Grupa 3 a

LP

Nazwisko i imię

1.

Hackbarth Brigitte

2.

Spremberg Melita

3.

Armada Maria

4.

Jakubowska Jolanta

5.

Błeszyńska Jadwiga

6.

Przytuła Anna

7.

Mieczkowska Elżbieta

8.

Mieczkowska Wojciech

9.

Grabowska Zofia

10.

Kruger Gisela

11.

Riesebede Gabriele

12.

Króber Barbara

 

Grupa 3 b

LP

Nazwisko i imię

1

Kubiś Jacek

2.

Pieczyński Marian

3.

Macholak Ewa

4.

Poprawska-Gdaniez Cecylia

5.

Jankowska Jolanta

6.

Załęcki Jerzy

7.

Załęcka Urszula

8.

Świechowicz Joanna

9.

Lipke Brigitte

10.

Mróz-Lietz Urszula

11.

Czerniak Grażyna

12.

Nitzsche Ingelore

 

Grupa 4 a

LP

Nazwisko i imię

1.

Lewandowska Ewa

2.

Kohler Andrea

3.

Kein Sabine

4.

Traczyńska Irena

5.

Hetman-Szlendak Bogusława

6.

Cyparska Halina

7.

Wawrzoła Danuta

8.

Podburaczyńska Krystyna

9.

Gienieczko Ewa

10.

Bińkowska Jolanta

11.

Spiczak-Brezinski

12.

Partner niemiecki

 

 

Grupa 4 b

LP

Nazwisko i imię

1.

Kowalczyk Dorota

2.

Komajda Jadwiga

3.

Strzępka Sławomir

4.

Szelągowski Janusz

5.

Filipowska Wanda

6.

Szydłowska Krystyna

7.

Berger Anita

8.

Joniak Maria

9.

Kwiatkowska Anna

10.

Kołodziejska Hanna

11.

Heimer Alfons

12.

Berger Siglinde