Herb Gminy DobraWzorem ubiegłych lat również i w tym roku Wójt Gminy Dobra – Pani Teresa Dera - przyznała mieszkańcom gminy Dobra nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wysokie wyniki sportowe w roku 2021. Niestety z uwagi na obecną sytuację pandemiczną nie mogła odbyć się uroczystość wręczenia nagród wszystkim wyróżnionym. Nagrody zostały przyznane na podstawie uchwały nr III/20/2010 Rady Gminy Dobra z dnia 30 grudnia 2010 roku w sprawie zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe w roku 2021. A oto lista wyróżnionych i dyscyplin sportowych, które trenują:

  1. Weronika Kapler – karate
  2. Aleks Żarna -  karate
  3. Maksymilian Burdziej - żeglarstwo
  4. Kamila Hirchy-Żak – narciarstwo wodne
  5. Jakub Guźlecki - żeglarstwo
  6. Marcin Żuk - kickboxing
  7. Hanna Majewska – gimnastyka artystyczna
  8. Sandra Keller - narciarstwo wodne (wakebording)
  9. Jakub Stupnicki – koszykówka
  10. Alicja Ulężałka – gimnastyka artystyczna
  11. Aleksander Ambroziak – karate
  12. Aleksandra Łukasiewicz – pływanie
  13. Hanna Górecka – skuosh
  14. Wiktoria Grodzka – skuosh
  15. Dominika Brykała – LA
  16. Michał Kwiatkowski – gimnastyka sportowa
  17. Dariusz Krzysztofek – piłka nożna
  18. Bartosz Krzysztofek – piłka nożna
  19. Mikołaj Silny - żeglarstwo
  20. Ada Szczygieł – LA
  21. Karol Niemczyk – karting
  22. Piotr Bagniak – wioślarstwo
  23. Kacper Knitter – tenis ziemny
  24. Zofia Malińska – karate
  25. Mateusz Stempnakowski – kolarstwo
  26. Kacper Haładuda – wioślarstwo
  27. Sławomir Piszczoła – strzelectwo
  28. Urszula Szczuko – LA
  29. Martyna Budkiewicz – gimnastyka artystyczna
  30. Natalia Lenczewska – gimnastyka artystyczna
  31. Alicja Mroczkowska – siatkówka
  32. Natalia Radtke – gimnastyka sportowa
  33. Hanna Adamkiewicz – karate
  34. Aleksandra Kozłowska – LA, szachy
  35. Marianna Ciurzyńska – łucznictwo
  36. Milena Lemiesz – gimnastyka artystyczna
  37. Lena Ronka – gimnastyka artystyczna
  38. Urszula Orłowska – gimnastyka artystyczna
  39. Andrzej Studencki – sportowe sztuki walki
  40. Nikoletta Trzeszczyńska – gimnastyka artystyczna
  41. Szymon Urbaniak – sporty motorowe
  42. Bogdan Mieżyński – crossminton
  43. Nel Bryła – golf
  44. Nadia Adamowicz – gimnastyka artystyczna
  45. Lulia Hana Inagaki – gimnastyka artystyczna
  46. Maja Kaminiarz – gimnastyka artystyczna
  47. Laura Chojnacka -Kurz - gimnastyka artystyczna
  48. Szymon Litwiniuk – LA
  49. Helena Górecka – gimnastyka artystyczna
  50. Wiktor Błach – wioślarstwo
  51. Nataniel Siewruk – karate
  52. Gabriela Kowalczyk – szachy
  53. Julia Kowalczyk – szachy
  54. Julia Urbańska – karate
  55. Franciszek Brzozowski – LA
  56. Wojciech Brzozowski – LA
  57. Hanna Olewnik – karate
  58. Arkadiusz Helbig – karate
  59. Vanessa Hurska – karate
  60. Stanisław Styś – golf
  61. Wiktoria Szewc – karate
  62. Mateusz Surma – karate
  63. Antonina Bałtyka – karate, LA
  64. Hanna Bałtyka – LA
  65. Wiktoria Krzemińska – karate
  66. Aleksandra Brzozowska – karate
  67. Eryk Winkler – siatkówka
  68. Wiktoria Wójcik – boks
  69. Martyna Wagner – tenis ziemny
  70. Lena Wieczorek – siatkówka
  71. Filip Rekman – karate
  72. Lena Adaśko – karate
  73. Jakub Grządziel – karate
  74. Małgorzata Masalska – karate
  75. Wiktor Steblewski – karate
  76. Magdalena Kozłowska – piłka nożna, LA
  77. Jakub Makowski - pływanie

Wszystkim wyróżnionym życzymy wielu dalszych osiągnięć na sportowych arenach w kraju i za granicą.

Jerzy Trędowicz