Zdjęcie z imprezyW ubiegłą sobotę 2.12.2023 r. na Terenie Sportowo-Rekreacyjnym „Mierzynianka” w Mierzynie odbyła się plenerowa impreza dla dzieci pn. „Mikołajki na sportowo”. Kilkustopniowy mróz oraz leżący śnieg sprawiły, że licznie przybyłe dzieci miały namiastkę prawdziwej zimy. Oprócz różnych zabaw, gier i ćwiczeń sportowych na świeżym powietrzu nasi najmłodsi mogli również uczestniczyć w warsztatach artystycznych i własnoręcznie wykonać świąteczne lizaki oraz specjalne torby ze świątecznymi nadrukami. Po krótkiej zabawie do dzieci przybył św. Mikołaj, który w tym roku przywiózł wielki wór słodkich prezentów. Wszystkie dzieci brały również udział samodzielnie lub z rodzicami w wielu konkursach z nagrodami. Na koniec zabawy św. Mikołaj obiecał, że w przyszłym roku również odwiedzi „Mierzyniankę”.

Jerzy Trędowicz

Informuję, że w dniu 1.11.2023 r. (środa) Teren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie przy ul. Nasiennej 20 będzie nieczynny.

                                            Wójt Teresa Dera

Nowa nawierzchnia boiskaZakończyły się prace związane z wymianą nawierzchni boiska do piłki nożnej na terenie rekreacyjnym "Mierzynianka" w Mierzynie. Zadanie było realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra i dodatkowo otrzymało dofinansowanie w ramach konkursu pn. „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” w wysokości 161.071,00 zł.

Od dnia dzisiejszego ponownie można korzystać z boiska - pamiętać jednak należy by nowej nawierzchni używać odpowiedniego obuwia przeznaczonego do nawierzchni ze sztucznej trawy.

ZGODNIE Z ZALECENIAMI PRODUCENTA TRAWY NIEDOZWOLONE JEST UŻYWANIE BUTÓW PIŁKARSKICH Z METALOWYMI KOŁKAMI CZY TEŻ BUTÓW SPRINTERSKICH Z KOLCAMI.

Miesiąc

Data

Impreza

Miejsce

Maj

26-1.06

Sportowy Turniej Miast i Gmin

„Tydzień sportu dla wszystkich”

jw.

28

Dzień Dziecka Na Sportowo

jw.

 

Grudzień

2

„Mikołajki na sportowo”

jw.

 

*  Uwaga: Termin niektórych imprez może ulec zmianie

 

Opracował: Jerzy Trędowicz

Zatwierdził:
Wójt Teresa Dera

Czerwony wykrzyknikInformuję, że w najbliższą sobotę tj. 24.12.2022 r. Teren Rekreacyjny Mierzynianka w Mierzynie będzie nieczynny.

Wójt Teresa Dera

Zdjęcie z wydarzeniaW ubiegłą sobotę 3.12.2022 r. na Terenie Sportowo-Rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie odbyła się rekreacyjna impreza dla dzieci pn. „Mikołajki na Sportowo”.  Jak zawsze organizatorzy przygotowali wiele różnych atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dzieci oraz ich rodzice brały udział w konkursach sportowych takich jak rzut lotką do tarczy, strzelanie z łuku do celu i strzały piłką do bramki. Wszystkie chętne dzieci brały również udział w warsztatach artystycznych w świetlicy, na których robiły kolorowe cukierki na choinkę. Ponadto harcerze uczyli wszystkich jak wiązać sznurem różne węzły, a także jak wykonać pacynkę ze szmatek.

Obrazek św. Mikołaja Serdecznie zapraszam dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem w dniu 3 grudnia 2022r. (sobota) na Terenie Sportowo-Rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie przy ul. Nasiennej 20. Początek – godz. 11.00.

Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci wraz z opiekunami.

Wójt Gminy Dobra
Teresa Dera

W dniu dzisiejszym tj. 10 listopada br. Gmina Dobra przekazuje plac budowy pod prace związane z wymianą nawierzchni boiska na terenie rekreacyjnym "Mierzynianka" znajdującego się w Mierzynie przy ul. Nasiennej. Dotychczasowa, zniszczona nawierzchnia zostanie zastąpiona nawierzchnią ze sztucznej trawy o przeznaczeniu piłkarskim. Zgodnie z podpisaną umową termin zakończenia prac został określony na 16 stycznia 2023 r. i do tego czasu boisko będzie wyłączone z użytkowania

Inwestycja jest wykonywana w ramach projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego na rok 2022.

Kierownik WKI

 

Informuję, że w dniu 1.11.2022 r. (wtorek) Teren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie przy ul. Nasiennej 20 będzie nieczynny.

                                            Wójt Teresa Dera

Czerwony wykrzyknikW najbliższy czwartek tj. 16.06.2022 r. (święto Bożego Ciała) Teren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie przy ul. Nasiennej 20 będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wójt Teresa Dera

Czerwony wykrzyknikW najbliższą sobotę tj. 11.06.2022r. Teren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie przy ul. Nasiennej 20 będzie nieczynny.

Powodem zamknięcia są przygotowania do imprezy plenerowej pn. „Festiwal Róż”, która odbędzie się w dniu 12.06.2022 r. na terenie „Mierzynianki”.

Wójt
Teresa Dera

Czerwony wykrzyknikInformuję, że w dniu 24.12.2021 r. Teren Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie będzie nieczynny.

Wójt Teresa Dera

Podkategorie