Wójt Gminy Dobra Teresa Dera serdecznie zaprasza mieszkańców w wieku 50 lat i więcej do udziału w kolejnych zajęciach fitness. Ćwiczenia dostosowane do wieku i możliwości uczestników będą prowadzone od 22 kwietnia br. w Zespole Szkół w Dołujach  przy ul. Daniela 18. W zależności od liczby chętnych zostaną utworzone 1 lub 2 grupy ćwiczeniowe w godzinach 8.30 – 9.30 i 9.45 – 10.45.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach. Aktywność fizyczna pozwala długo zachować młodość i opóźnić procesy starzenia. Pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia osteoporozy, cukrzycy, zawału serca i bólów reumatoidalnych. Regularne ćwiczenia usprawniają pracę wszystkich układów i narządów. Poprawiają uwapnienie i wzmacniają układ kostny. Zwiększają również zakres ruchomości stawów, co pomaga łatwiej wykonywać wiele codziennych czynności. Rozgrzewka i trening to także podstawa dla sprawnego kręgosłupa. Mięśnie podczas ćwiczeń są lepiej dotlenione, a więc sprawniejsze, dlatego skuteczniej podtrzymują kręgosłup. Dzięki regularnym ćwiczeniom już po kilku dniach można odczuć radość życia i wyraźnie poprawić samopoczucie. 

Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego i odesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie można również złożyć w Urzędzie Gminy w Wołczkowie lub w Dobrej, w terminie do 18 kwietnia 2017r. 

Zajęcia finansowane ze środków z budżetu Gminy Dobra na rok 2017. 

 

Wójt Gminy Dobra