Wójt Gminy Dobra Teresa Dera serdecznie zaprasza mieszkańców w wieku 50 lat i więcej do udziału w zajęciach fitness, które zostaną wznowione od 16 września b.r. i będą realizowane do końca czerwca 2018r. Ćwiczenia będą odbywać się w godzinach od 9.00 do 10.00 w każdą sobotę, z wyłączeniem okresów świątecznych. W przypadku dużej liczby zgłoszeń zakłada się zwiększenie liczby grup zajęciowych i zmianę godzin spotkań.

Ćwiczenia dostosowane do wieku i możliwości uczestników będą prowadzone w Zespole Szkół w Dołujach, w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu oraz w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie. Zajęcia fitness nie będą realizowane w Dobrej, ze względu na rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej w tej miejscowości.

Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego i odesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie można również złożyć w Urzędzie Gminy w Wołczkowie lub w Dobrej, w terminie do 15 września 2017r. lub  przynieść na zajęcia 16 września.  

Szczegółowych informacji na temat zajęć udziela pani Izabela Dryjańska. Dane kontaktowe: tel.: 91 311 36 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz rekrutacyjny na zajęcia fitness dla mieszkańców Gminy Dobra w wieku 50+ >> pobierz (doc)