Delegacja Gminy Dobra w Ponte San Nicolo

Delegacja Gminy Dobra w Ponte San Nicolo

 W dniach 21 - 23 października 2017r. delegacja Gminy Dobra brała udział w wyjeździe do włoskiej Gminy Ponte San Nicolo, z którą Gmina Dobra ma podpisaną umowę o współpracy.
Tradycją w Ponte San Nicolo są kolacje multikulturowe, które odbywają się każego roku, jesienią. W tym roku gospodarzem tej kolacji była Polska. Nasza delegacja w składzie Wójt Teresa Dera, Przewodniczących Rady Gminy Bartłomiej Miluch wraz z trójką radnych, trzech przedstawicieli Gminnego Zrzeszenia LZS Dobra, trzech przedstwicieli Stowarzyszenia Dołuje-Kościno, dwóch przedstawicieli Stowrzyszenia Nasz Mierzyn, dwóch przedstawicieli Koła Gospodyń Wiejskich w Dobrej "Dobrawianki" oraz tłumacz organizowała kolację dla przedstawicieli Włoch i Francji.

W kolacji wzięło udział ponad 100 osób z włoskiego stowarzyszenia Miast Partnerskich Gemellagii, gminy Ponte San Nicolo, delegacja z Crest we Francji, delegacja z Polski. W trakcie pobytu władze Gmin Dobra i Ponte San Nicolo rozmawiały również o kolejnych projektach, które można wspólnie realizować pozyskując środki z funduszy europejskich.

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej