Dwa pierwsze dni półkolonii w szkole w Bezrzeczu

Kategoria > Oświata
Dwa pierwsze dni półkolonii w szkole w Bezrzeczu

W poniedziałek 17 lutego rozpoczęły się półkolonie zimowe w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu. Punktualnie o godzinie 8:00 dzieci zjadły śniadanie, po czym przystąpiły do tworzenia regulaminu zimowiska. Aby lepiej się poznać nawzajem zostały przeprowadzone zabawy integracyjne. O godzinie 10:00 odwiedzili nas panowie z LZS Bezrzecze, którzy przygotowali wiele zadań i konkurencji sportowych na sali gimnastycznej. Zmęczeni, ale szczęśliwi uczestnicy półkolonii udali się na zasłużony posiłek, po którym przyszedł czas na zajęcia plastyczne. Do wykonania był kwiat na patyku, który miał zostać wręczony mamie lub tacie.

Drugi dzień półkolonii zimowych w Bezrzeczu podobnie jak dzień pierwszy upłynął bardzo szybko ze względu na bardzo dobrą zabawę. Rano po śniadaniu odwiedzili nas panowie z Policji i Straży Gminnej, którzy przeprowadzili pogadanki nt. „Bezpieczeństwa na drodze” oraz stworzyli na sali gimnastycznej miasteczko rowerowe ze znakami i jezdnią. Przed południem przyszedł czas na zajęcia manualne. Każdy uczestnik zimowiska wykonać musiał świecznik/lampion z plastikowego kubeczka wg instrukcji mając do dyspozycji m.in. farby. Nie mogło zbraknąć również zabaw sportowych na sali gimnastycznej.

Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejny dzień półkolonii.

Wychowawca
Aleksandra Kulinicz

 

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej