Nowa strona internetowa Urzędu Gminy Dobra

Kategoria > Informacje ogólne
Nowa strona internetowa Urzędu Gminy Dobra

Szanowni Mieszkańcy, oddajemy w Wasze ręce nową stronę internetową Urzędu Gminy Dobra. Strona jest nowoczesna i zaprojektowana w taki sposób, żeby szybko i bez problemów dotrzeć do potrzebnych informacji. Strona jest też dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Jednym z najważniejszych elementów strony jest rozbudowane menu, dzięki któremu wyszczególniliśmy wszystkie działy związane z pracą Urzędu Gminy Dobra. Menu podzieliliśmy na następujące bloki: 

  • Strona główna - powrót do strony głównej
  • Gmina Dobra - informacje ogólne o gminie, komunikacja, edukacja, bezpieczeństwo, zdrowie, organizacje pozarządowe, planowanie przestrzenne itp.
  • Samorząd - przedstawiciele urzędu i Rady Gminy Dobra, gospodarka komunalna, jednostki organizacyjne gminy, sołectwa, fundusze, budżet, raport o stanie gminy i BIP
  • Dla Mieszkańca - Pomocnik mieszkańca, dla rolników, mapa gminy, Karty Rodziny i Seniora, kalendarz imprez, inwestycje, konsultacje, budżet obywatelski, urzędy itp.
  • Środowisko - wszystko związane z ochroną środowiska i gospodarką odpadami
  • Sport i rekreacja - sale gimnastyczne, ścieżki rowerowe, obiekty sportowe
  • Kontakt - dane teleadresowe urzędu i poszczególnych wydziałów

Usprawniliśmy także działanie wyszukiwarki, tak żeby łatwo dotrzeć do dowolnej treści na stronie.

Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie Wam do gustu. Prosimy też o cierpliwość i wyrozumiałość. Na początku działania nowej strony mogą pojawić się błędy, które na bieżąco będziemy usuwać. Niektóre strony są również w przygotowaniu.  

Uwagi, sugestie lub zgłoszenia błędów można przesyłać na adres bip@dobraszczecinska.pl 

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej