Ostatnie dni półkolonii w Bezrzeczu

Kategoria > Oświata
Ostatnie dni półkolonii w Bezrzeczu

Czwarty dzień półkolonii obfitował w wiele atrakcji. Zaczęło się od wycieczki komunikacją miejską – autobusem do kina Helios. Już sama przejażdżka dla niektórych dzieci była nowym przeżyciem. Filmem, którego projekcję oglądaliśmy był „Gang zwierzaków”. Dzieciom bardzo przypadł on do gustu. Po powrocie do szkoły odbyły się zajęcia sportowe na sali gimnastycznej.

Dzień minął bardzo szybko, a przed nami był już tylko piątek…

Piaty i zarazem ostatni dzień półkolonii zimowych w szkole w Bezrzeczu spędziliśmy w placówce na tworzeniu przepięknych prac plastycznych m.in. z odlewów gipsowych czy z pestek dyni (drzewo z pestek dyni). Wyczarowaliśmy również sztuczny śnieg. Nie mogło tego dnia zabraknąć zajęć sportowych na sali gimnastycznej oraz podsumowania całego zimowiska.

Uczestnicy żałowali, że to był już ostatni dzień półkolonii, ale obiecali, że wrócą za rok…

Wychowawca
Aleksandra Kulinicz

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej