Stypendia dla zdolnych uczniów z gminy Dobra

Kategoria > Oświata
Stypendia dla zdolnych uczniów z gminy Dobra

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera przyznała stypendia dla uczniów za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2022/2023. Nagrodzono łącznie 9 zdolnych uczniów z gminy Dobra.
W czwartek, 30 listopada w klubie GCKiB w Dobrej, przed rozpoczęciem XLVII sesji Rady Gminy Dobra, odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Wójta Gminy Dobra za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2022/2023. Stypendia otrzymali:
1. Katarzyna Czapla
2. Borys Dacewicz
3. Igor Kaczanowski
4. Karolina Kaczor
5. Lena Nabiałek
6. Niczyporuk Kacper
7. Jan Szcześniak
8. Maja Worwąg
9. Maja Zenerino


Dyplomy wręczali uczniom Wójt Gminy Dobra Teresa Dera i Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch. Uroczystość poprowadziła Helena Tomaszewska z Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Dobrej.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej