Współpraca polsko-włoska

Współpraca polsko-włoska

W dniach 15-17 czerwca, delegacja Gminy Dobra gościła we włoskiej Gminie Ponte San Nicolo. Dzięki partnerstwu obu samorządów, przedstawiciele naszej gminy wzięli udział w tradycyjnym dla tego regionu Włoch, święcie sardynki. Kultywowane przez mieszkańców północno-wschodnich Włoch imprezy będące swoistym podziękowaniem za dary morza, od lat gromadzą i integrują lokalnych mieszkańców.

W ramach wyjazdu, przedstawiciele Gminy Dobra wzięli również udział w spotkaniach z burmistrzem Ponte San Nicolo Enrico Rinuncinim, jego poprzednikiem na stanowisku gminnego włodarza, Giovannim Gasparinem, członkami miejscowego organu uchwałodawczego oraz lokalną społecznością. Delegacja miała też możliwość zapoznania się ze sposobem funkcjonowania miejscowej jednostki samorządu terytorialnego. 

 

Przetłumacz / translate
Loading...

Na skróty

Polecamy

Gminy partnerskie

Projekt POIS.02.03.00-0307/17
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w gminie Dobra
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku. Więcej